Kapat

WhatsApp’tan Beklenen Yenilik

Anasayfa Teknoloji WhatsApp’tan Beklenen Yenilik

Anlık mesajlaşmanın başlangıcından bu yana karşılaşılan en büyük sıkıntılardan biri olmuştur: Keşke bu mesajı hiç göndermemiş olsaydım. Aynı anda birden fazla sohbet esnasında aile içi gruba veya okul ortamına gönderdiğimiz o kötü fotoğraflara ve mesajlara artık son.

WhatsApp yıllardır beklenen herkes için sil özelliğini aktif etti. Her daim başımıza gelebilecek olan yanlış gönderilen mesajlar artık tarih oluyor. Yalnız bunun için acele etmeyin. Bu güncelleme henüz WhatsApp Beta sürümünde ve birkaç ülkede kullanılabilir durumda! WhatsApp uygulamanızın güncellemelerini kontrol etmenizi öneririm, fakat siz güncelleseniz bile karşı tarafın uygulaması güncel değilse yolladığınız mesajı siz silseniz dahi karşı taraf uygulamayı güncellemediği için mesaj karşı taraftan silinmez dikkatli olun!

Ancak bildiğim kadarıyla sizin attığınız mesaj sonrası karşı tarafa bildirim gidiyor ve mesajı silmeniz durumunda karşı taraf bu ileti silindi yazısını görmekte olacak. Değinmem gereken önemli bir konu ise WhatsApp bu mesajları silmeniz için size sadece 7 dakika vermekte. Fakat ne olursa olsun ben bu güncellemeyi takdirle karşılıyorum. Gelecek WhatsApp güncellemelerini takipte kalın! 
Sizinde düşünceleriniz bizim için önemli, yeni gelen özelliği sevdiniz mi? Lütfen düşüncelerinizi yorumlarda belirtin.

“WhatsApp’tan Beklenen Yenilik” üzerine 2 yorum

  1. Muhammed says:
  2. Deniz says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir