Kapat

Gitti

Anasayfa Edebiyat Gitti

Karanlık hemde çok karanlık. Çünkü bir çok hayalin onunla beraber gitti , gençliğini anlat deseler anlattığın her anında olan yere göğe sığdıramadığın sevgilin gitti. uğruna bir sürü şiir,yazı yazdığın kadın yok artık belki bir daha gelmeyecek gelsede hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ama dinlediğin her şarkıda okuduğun her şiirde o gelecek senin aklına sen onun umrunda bile olmazken o senin her an aklında olacak hayatı belki de sana zindan edecek yokluğuyla hemde hiç yokken sen resmini silmeye kıyamazken o gelmeyecek çünkü o artık gitti.

Sen yaşamaya çalışacaksın hayatı başkasını sevmeyi deneyeceksin ama onunla yaşadığın anılar sana rahat vermeyecek sen başkasında mutluluğu arasanda uzun süre başaramayacaksın. Sen onu hala ilk günü gibi hatta ilk günkü sevginden bile çok seviyor olacaksın ona körü körüne bağlısın sen. O sana belki de hiç sevgiliyle gözüyle bile bakmadı belki son cümlesi sadece ”Git” oldu. O gitti ama sen gidemedin hani ”İki kişisin, biri gidiyor. İkiden bir
çıkınca, yine bir kalır zannediyorsun ama kalmıyor. Yarım kalıyor” demişti ya İskender abi aynı o halde oluyorsun. O gitmez zannederken sen sararıp düşmüş bir yaprak gibi düşüyorsun ordan oraya savrulup gidiyorsun. Ama o senin düştüğün ağaç varya başka bir baharda başka bir yaprak açıyor sen mi? Sen ise çürüyüp gidiyorsun. Bu kadar basit işte o gitti sen kaldın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir